Перша і особлива «Коляда незабутого краю» для центру Святої Софії
17.01.2018 11:49

Винниківчан та гостей міста запрошують на першу і особливу «Коляду незабутого краю», яка відбудеться 20 січня, у суботу, в храмі Різдва Івана Хрестителя за участю Владики Володимира, представників міської та обласної влади і почесних гостей. Початок о 16:00.

Цю особливу коляду співатимуть діти, внуки та правнуки переселенців ‒ людей, які в часі Другої світової війни були примусово виселені з земель Закерзоння до Винник та навколишніх сіл.

До участі у «Коляді незабутого краю» запрошені хори «Воскресіння», «Надсяння», «Лемковина», «Холмщина», «Згарда», «Заграва» та вокальний ансамбль «Розмай».

Організаторами цього свята стали Регіональне товариство «Закерзоння», Винниківська міська рада та храм Різдва Івана Хрестителя.

Символічно, що коляда переселенців відбуватиметься у безпосередній близькості біля майбутнього духовного центру Святої Софії Премудрості Божої. Однією з частин цього центру стане Музей депортованих та переселених народів з території України.

І першими до цього майбутнього храму і духовного центру йдуть саме переселенці ‒ люди, які були позбавлені рідної землі, і люди, які знайшли свою другу домівку тут, у Винниках.

Вони йдуть до цього храму із колядою, тому що саме він стане для них духовним домом, осередком їхнього зібрання, місцем їхньої збереженої пам'яті.

І з цією колядою усі учасники свята також підноситимуть свою молитву до Господа в надії звести цей храм і колядувати в його стінах.

За межами своїх земель опинилися українці, які належали до різних християнських конфесій. Тож цей духовний центр також стане точкою об'єднання і місцем зустрічі для українців греко-католиків, православних та римо-католиків.

Усіх винниківчан запрошують до участі у великому святі та заохочуємо до молитви за духовний центр Святої Софії.

Маріанна П'ЯТАКОВА


Теги: Різдво, Закерзоння, Коляда, храм
Останні новини:

Коментарі
avatar