Футболісти «Руху» пройшли медогляд (ФОТО)
23.01.2018 20:24

Упродовж двох днів, 22-23 січня, футболісти винниківського «Руху» проходили медогляд у Львівському обласному лікарсько-фізкультурному диспансері. Про це повідомляє офіційний сайт ФК «Рух».

Після ретельного обстеження команда розпочне повноцінну підготовку до весняної частини чемпіонату, яка складатиметься з дворазових тренувань.

У доброму гуморі та з упевненістю у власних силах заходили до медичних кабінетів гравці «Руху». Це одразу помітив і клубний лікар Михайло Труш: «Команда перебуває в хорошому тонусі, травм немає, кондиції в нормі, тренерський штаб повинен бути задоволений”, – резюмував Труш. Помітно легко триває адаптація у новому колективі для новачка Романа Никитюка. Захисник швидко знайшов спільну мову з партнерами: «Зараз ближче знайомлюся з гравцями. Помітно, що у команді панує чудова і дружня атмосфера. Потрібно її закріпити перемогою у чемпіонаті», - зазначив Роман.

Півзахисник «жовто-чорних» Володимир Макар напередодні візиту до ескулапів відзначив свій 28-ий день народження: «Був святковий торт. Задув свічку і отримав багато привітань від партнерів”, – сказав футболіст. Попри важку травму, яку відносно нещодавно вдалось залікувати, Володимир у бойовій готовності очікує нових випробувань і вже думками у Туреччині, де мають відбутися міжнародні спаринг-матчі.

Неабиякою популярністю у медперсоналу користувався Микола Буй. Із півзахисником «Руху» фотографувалися як чарівні дівчата, так і вже поважні бабусі. Ще кілька хет-триків - і впізнаваність Буя сягне більших масштабів. Для цього потрібно ще неабияк працювати під час тренувальних зборів. Вже завтра на команду чекає ранкова пробіжка та вечірнє заняття у тренажерному залі.


Теги: Рух Винники, тренувальні збори, медогляд
Останні новини:

Коментарі
avatar