У Львові зареєструвано петицію про запровадження нічної маршрутки у Винники
24.01.2018 13:55

У Львові зареєстрували петицію з пропозицією відкрити нічний маршрут у Винники.

У петиції йдеться про те, що місто Винники тісно інтегроване в соціально-економічне життя Львова. Населення міста станом на 2017 рік становить близько 20 тисяч осіб, що не поступається іншим мікрорайонам Львова. Місцеві мешканці працюють, навчаться, та відпочивають у Львові.

Наразі транспортне сполучення Винників і Львова обмежується кількома міськими маршрутками та автобусом: маршрутки №40, 29, 36, автобус 5А, а також деякі приміські маршрутки. Станом на сьогодні ці маршрути не задовольняють потреби винниківчан, а найпізніша маршрутка з центру Львова відправляється максимум о 21:00 з площі Митної. Враховуючи тісну інтеграцію Винників зі Львовом, пропоную відкрити додатковий нічний маршрут – Пл. Різні – Винники, з наступним маршрутом руху: Пл. Різні – вул. Б. Хмельницького – вул. Старознесенська – вул. Богданівська – вул. Тракт Глинянський – Лисиничі – Винники.

У разі запровадження цього нічного маршруту:

- суттєво покращиться сполучення між Львовом та Винниками;
- додатково охопить село Лисиничі, яке також достатньо інтегроване в суспільно-економічне життя Львова;
- дасть можливість добратись у нічний час доби, за помірну ціну, мешканця вул. Б. Хмельницького – вул. Старознесенська – вул. Богданівська – вул. Тракт Глинянський, які не охоплені до цього часу жодним іншим нічним маршрутом.
- принесе комунальному перевізнику АТП№1 додаткові надходження, адже очевидно, що такий маршрут користуватиметься популярністю.

Дата початку збору підписів: 23 січня 2018 р. До кінця збору підписів залишилось: 59 днів. Станом на 13.00 год. 24 січня петицію підписали 21 особа з 500 необхідних.

Підписати петицію можна тут.

Фото: http://tvoemisto.tv/

Теги: нічна маршрутка, петиція, маршрутка
Останні новини:

Коментарі
avatar