«Треба отямитися і просити вибачення в українців», – Голова ОУН
01.02.2018 12:01

Голова ОУН Богдан Червак

Поляки мають розуміти, що сьогодні їм аплодує Москва, але вже завтра московський чобіт може топтати їхню землю.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова ОУН Богдан Червак.

Він зазначив, що закон про «злочини українських націоналістів» сейм Польщі ухвалив «вночі, ховаючись від людей і світу».

«Власне, про «злочини». Нагадую полякам, що під час подій Другої світової війни поляки мали свою державу. Навіть існував польський екзильний уряд в Лондоні від імені якого творилися безчинства на Волині і Галичині. Українці власної держави не мали. А недержавна нація має право на усі форми і методи боротьби, включно збройні. Інакше вона ніколи не матиме своєї держави. Наголошую – ніколи! Усі злочини поляків на території України творилися від імені Польщі. Але ніхто і ніколи не зможе звинуватити у злочинах державу Україна», - написав він.

Як наголосив Богдан Червак, «сейм Польщі може з цього приводу ухвалювати будь-які закони, але вони ніколи «не змінять нашого ставлення до людей, які билися і вмирали тільки за те, щоб на українській землі не було польських, московських, мадярських, румунських і будь-яких інших окупантів, а була незалежна держава української нації».

«Поляки також мають розуміти, що сьогодні їм аплодує Москва, але вже завтра московський чобіт може топтати їхню землю. Принаймні, так було вже не один раз. Щоб цього не сталося, їм треба отямитися і просити вибачення в українців. Ми все зрозуміємо», - підсумував Червак.

Джерело: http://vgolos.com.ua/

Теги: Польща, націоналісти, злочин, Богдан Червак, закон, ОУН
Останні новини:

Коментарі
avatar