Львівська мерія зобов'яже перевізників їздити за графіком та купувати нові автобуси
02.02.2018 13:51

У п’ятницю, 2 лютого, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив типовий договір, який укладатимуть з перевізниками після конкурсу на міські автобусні маршрути. Про це повідомляє zaxid.net.

Як розповів в.о. начальника управління транспорту Львівської міськради Олег Партика, у новому договорі з перевізниками буде передбачений «звичайний» режим роботи автобусів, а не режим «маршрутне таксі». Зазначимо, що згідно із законом про автотранспорт, «звичайний» режим руху автобусів передбачає, що автобуси мають їздити за графіком і зупинятися лише на офіційно затверджених зупинках. Натоміть режим «маршрутне таксі», у якому львівські автобуси працюють досі, дозволяє посадку і висадку пасажирів на вимогу, тобто не на зупинках, а також має лише графіки відправлення автобусів з кінцевих зупинок.

Крім того, за словами Олега Партики, у договорі будуть передбачені штрафи за невипуск автобусів на маршрути у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів (3400 грн, – ред.). «За інші порушення, наприклад, якщо автобус буде їздити без роздрукованого трафарету або без освітлення і подібні, штраф становитиме 100 неоподаткованих мінімумів (1700 грн, – ред.)», – сказав Партика. Оплатити штраф перевізник має протягом десяти днів.

Управління транспорту зможе також розривати договори з перевізниками, якщо ті протягом трьох днів на місяць випускатимуть на маршрути менше 80% автобусів від заплановнаих.

Партика додав, що в новому договорі передбачили інвестиційне зобов’язання перевізника – капітальний ремонт автобусів, придбання нових та вживаних автобусів з низькою підлогою. Загалом, після укладання нового договору, перевізники мають щороку оновлювати свій автобусний парк щонайменше на 10%.

Новий договір з перевізниками мерія зможе укласти лише після проведення конкурсу на 54 міські автобусні маршрути. Точної дати оголошення конкурсу в управлінні наразі не називають, але зазначають, що найімовірніше це відбудеться в найближчі два тижні.

Фото: http://plus.lviv.ua/

Теги: управління транспорту, перевізник. маршрутка, Олег Партика, ЛМР, автобус
Останні новини:

Коментарі
avatar