Представник Папи Римського відвідав Винниківську школу-інтернат
25.02.2018 16:04

Великою честю і радістю для учнів Винниківської школи-інтернату була зустріч із апостольським Нунцієм Клаудіо Ґуджеротті під час VII Міжнародної конференції «Свобода в школі», що відбулася 22-23 лютого. Про це йдеться на сторінці Винниківської школи-інтернату у Facebook.

«Владика розповів про своє життя, про те, як потрапив до України, а також про велику любов та повагу до українців. Дав настанови молодому поколінню та зауважив, як важливо черпати знання у теперішньому шкільному віці і яких принципів дотримуватися в майбутньому житті.

Безперечно, ця зустріч надовго закарбується в серцях наших учнів.Великою честю і радістю для учнів була зустріч із апостольським Нунцієм Клаудіо Ґуджеротті. Владика розповів про своє життя, про те, як потрапив до України, а також про велику любов та повагу до українців. Дав настанови молодому поколінню та зауважив, як важливо черпати знання у теперішньому шкільному віці і яких принципів дотримуватися в майбутньому житті.

Його простота, духовність, вміння слухати, уважність до кожного дуже вразила учасників. Безперечно, ця зустріч надовго закарбується в серцях наших учнів, - йдеться у повідомленні.»


Теги: школа-інтернат, Клаудіо Ґуджеротті
Останні новини:

Коментарі
avatar