Винниківська міська рада привітала старожилів міста з уродинами
26.02.2018 16:32

Сьогодні, 26 лютого, старожили міста Винники отримали подарунки від міської влади з нагоди їхніх уродин. Про це повідомила керівник прес-служби Винниківської міської ради Христина Мамчур.

Нинішню жительку міста Винники, колишнього інженера, просвітянку, народну майстриню вишивки Ганну Тесарівську (Яворську) привітали із 90-річним ювілеєм представники влади міста, зокрема, заступник міського голови Винник Богдан Шустер, в.о. директора Народного дому Винник Наталія Вінярська, представники церковної ініціативної групи.

«Від усього серця вітаємо з 90-річчям! Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Пишаємось, що саме у нашому місті Вам судилось жити і творити на благо церкви і міста. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття», – висловив побажання Богдан Шустер.

Також Виконавчий комітет Винниківської міської ради привітав ще одного старожила Винник Володимира Барана з черговим днем народженням.

Щирі слова вітань звучали від заступника міського голови Винник Богдана Шустера:

«87 — це велика цифра, що зовсім трохи відокремлює від вікового ювілею! В цей день ми від щирого серця хочемо привітати Вас з цим святом і щиро схиляємося перед вашою мудрістю. Бажаємо Вам, щоб Ваше здоров’я міцніло з кожним днем, а настрій було тільки сонячним. Нехай Ваш подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі залишилися позаду в історії, яку Ви змогли гідно прожити».

Фото: http://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: ювілей, старожили, Ганна Тесарівська, Володимир Баран, вітання, міська рада
Останні новини:

Коментарі
avatar