«Ми наполегливо готувались до цього матчу», - Андрій Кікоть
19.03.2018 16:28

Головний тренер винниківського «Руху» Андрій Кікоть поділився своїми враження від переможного матчу з одеською «Жемчужиною».

- Погана погода, жахливий стан газону, відповідно, було дуже важко грати у футбол. На перший план сьогодні виходили бійцівські якості, характер; зайшовши у роздягальню –  перше, що я зробив – це подякував футболістам за самовіддачу.

- Чи були тактичні зміни пов’язані з погодними умовами?

- На такому полі було важко створювати загрозу воротам суперника, як тільки нам вдавалось опустити м’яч – то тоді, зрідка, виникали моменти і було простіше вийти з оборони в атаку.

- При такій грі на перший план виходять стандартні положення. Чи відпрацьовуєте  їх на тренуваннях?

- Звісно що так і при такій погоді це особливо актуально, один стандарт може вирішити долю зустрічі.

- Як ви оцінюєте перший матч команди після зимової перерви?

- Ми наполегливо готувались до цього матчу і розібрали команду «Жумчужина» від і до. Серйозне ставлення до гри і в результаті – 3 очки, ще раз спасибі хлопцям за гру.

- Нещодавно команда повернулась з Туреччини, де мала змогу грати на чудових полях. Зараз реалії трохи інші: погодні умови не найкращі, поле також. На скільки подібне впливає на тренерський план і чи важко втілювати свої ідеї?

- На жаль, впливає, нагадаю, останній тиждень ми тренувались на поганенькому полі. Звісно ми хочемо грати на хороших полях, щоб були кращі роздягальні, стадіони… Коли перед матчем по полю ходять сторонні люди – це насторожує… Ми стараємось зробити все від нас залежне, коли до нас приїжджають гості, тому і ми, також, хочемо подібного відношення. А в результаті – важке травматичне поле, але, незважаючи на негаразди, ми повертаємось до дому з перемогою.

- Сьогодні команда вийшла не в основному складі. Ви були змушені випускати лише тих гравців, які фізично готові до гри. Який прогноз на матч з «Арсеналом»?

- Травми переслідують нас ще зі зборів, гадаю, що заявка на гру з «Арсеналом» залишиться такою ж. Невтішні прогнози по Миколі Бую, Василю Білому, Олександру Чепелюку – всі вони, ймовірно, пропустять наступний матч.

- Сьогодні після забитого голу ваші підопічні побігли вас привітати, це зв’язано з подією напередодні, а саме з народженням донечки?

- Так звичайно. Мені дуже приємно, ще раз їм дякую за це. Нагадую: у нас одна команда, одна ціль …

Джерело: http://fcruh.com/

Теги: Рух Винники, Андрій Кікоть, Жемчужина Одеса
Останні новини:

Коментарі
avatar