Учні Винниківської школи-інтернату представлятимуть Львівщину на всеукраїнських змаганнях Football for kids
26.03.2018 17:01

Днями у Львові у спортивному комплексі “Динамо” відбувались фінальні змагання з футзалу серед дітей з числа соціально-незахищених категорій, багатодітних сімей, вимушених переселенців із зони проведення АТО, тощо.

За підсумками районних відбіркових змагань до фіналу вийшли 3 команди: збірні учнів Жовківської, Стрілківської та Винниківскої шкіл-інтернатів, які у фінальних змаганнях визначали представника області для участі у всеукраїнському фіналі. У підсумку перше місце посіла команда Винник, срібло та бронзу здобули вихованці школи-інтернату м. Жовква та школи-інтернату с. Стрілки Старосамбірського району Львівської області відповідно. Таким чином школярі Винник представлятимуть область на фіналі всеукраїнських змагань “Football for kids”.

Переможці та призери отримали кубки та медалі, а також пам’ятні сувеніри на згадку про турнір. Організатори турніру – Головне управління Національної поліції у Львівській області, департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації, фізкультурно-спортивне товариство “Динамо”, Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Джерело: http://www.sambirrda.gov.ua/

Теги: Football for kids, Футзал, школа-інтернат
Останні новини:

Коментарі
avatar