У Винниках пропонують формувати самозахист силами місцевих мешканців
28.03.2018 18:22

Директор СЗШ № 47 Петро Стефанишин анонсував початок кампанії за повернення у Винники відділку поліції.

«Я розпочинаю кампанію за повернення у Винники відділку поліції – хто зі мною згоден – приєднуйтеся», - йдеться у повідомленні, яке від імені директора СЗШ №47 на сторінці "Винники - моє місто" у Фейсбук розмістила Katja Milevych.

«На мою думку потрібно зробити 3 кроки для повернення у Винники порядку:

1. За згодою міського голови Винник, Квурта В.Л., ми шукаємо 6 здорових хлопців – винниківчан, які стануть поліцейськими і будуть на черговій машині патрулювати лише Винники (необхідно буде пройти медогляд, зарплата до 10 тис. грн.) Бажано, щоб це були місцеві хлопці, яким ми зможемо довіряти, які знають всі «неблагополучні» місця у місті, колишні військовослужбовці або учасники АТО, для яких не буде бідних і багатих, своїх і чужих, коли ми всі будемо рівні перед законом.

2. Створити робочу групу на чолі з міським головою з колишніх і теперішніх працівників внутрішніх органів (напр. Рустам Казімов, Михайло Герман, Юрій Строцький, Ю. Горбулько, працівників прокуратури, які проживають у Винниках, юристів) провести спільну зустріч з керівництвом внутрішніх органів міста Львова та області з вимогою відновити у Винниках постійно діючий відділок поліції, вкотре звернутися з відповідними листами до міністра А. Авакова, голови ВР А.Парубія

Прошу Вашої підтримки, хто хоче стати поліцейським прошу поки що звертатися до мене у школу», - говорить Петро Стефанишин.


Теги: поліція, відділок поліції, Петро Стефанишин
Останні новини:

Коментарі
avatar