Завтра у Винниках відкриють виставку-вшанування пам’яті Бориса Возницького «Портрет на тлі часу»
17.04.2018 17:13

16 квітня відомому українському музейнику, Герою України, «ангелу – охоронцеві» національної культурної спадщини, Борису Возницькому виповнилося б 92 роки.

Саме Борис Возницький врятував більше 40 тис. безцінних творів вітчизняного мистецтва, чимало доклав зусиль у відродження Олеського, Золочівського та Підгорецького замків, опікувався Свірзьким, долучався до побудови експозиції гетьманського палацу у Батурині, Чигирині. Борисом Возницьким було повернуто із забуття ім’я та творчість талановитого скульптора 18 ст. Івана Пінзеля. Окрім художніх музеїв ним було відкрито музей Маркіяна Шашкевича, українського знаного гетьмана Івана Виговського, музей мистецтва книги та ін.

У середу, 18 квітня, о 15.00 год. у Винниках в Історико – краєзнавчому музеї відкривається виставка пам’яті Б.Возницького « Портрет на тлі часу». У Винниках розпочав свій трудовий та творчій шлях Б.Возницький, і це символічно для цієї події.

На виставці представлені творчі роботи Б.Возницького, портрети робіт Є.Миська, Я. Мотики, Є.Безніска та ін., фотопортрет, який вже став знаковим О.Лісаковської, унікальні світлини учнівського гуртка краєзнавців, який  започаткував Б.Возницький.


Теги: музей, Борис Возницький, виставка
Останні новини:

Коментарі
avatar