У Винниках на магістральному водогоні сталася аварія (ВІДЕО)
07.05.2018 19:39

У Винниках трапилася аварія на магістральному водогоні, від якого вода постачається у м. Винники, Личаківський і частково Сихівський райони Львова. Ремонтні бригади «Львівводоканалу» працюють над ліквідацією. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради..

За інформацією «Львівводоканалу», сталася аварія на магістральному водогоні діаметром 100 мм на вул. Забава, 52. Водопостачання мешканцям Львова і Винників не припиняли, лише послабили тиск води.

«Сьогодні сталася аварія на магістральному водогоні діаметром 100 мм у м. Винники, на вул. Забава, 52. Від цього водогону йде подача води у м. Винники, Личаківський і частково Сихівський райони м. Львова. Ремонтні бригади ЛМКП «Львівводоканал» вже приступили до ліквідації аварійної ситуації. Тимчасово зупинили роботу насосної станції, щоб понизити тиск води на магістральному водогоні і прискорити аварійно-відновлювальні роботи. - повідомила начальник відділу інформації на зв’язків з громадськістю ЛМКП «Львівводоканал» Уляна Горбата. - Водопостачання мешканцям Львова і Винник не припинялося. Сподіваємося оперативно ліквідувати порив так, щоб мешканці не відчули незручностей. Є лише тимчасові незручності у мешканців вул. Забава, на якій виник порив».

Відео мешканки Винник Світлани Кардаш


Теги: аварія, львівводоканал, вулиця Забава, водопостачання, прорив
Останні новини:

Коментарі
avatar