У Львівській облраді проведуть окреме засідання щодо Винниківської школи-інтернат
14.05.2018 15:01

Комісія з питань освіти і науки ЛОР одноголосно вирішила розглянути рішення щодо Винниківської санаторної школи-інтернату на окремому позачерговому засіданні. Про це повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Сьогодні, 17 травня, під час засідання постійної комісії з питань освіти і науки було прийнято рішення розглянути питання Винниківської санаторної школи-інтернату на окремому позачерговому засіданні. Депутати прийняли таке рішення, бажаючи краще вивчити ситуацію довкола санаторної школи і підготувати варіанти для вирішення ситуації.

Так само, однією з причин такого рішення стало часове обмеження. До нового навчального року в школах залишилося три місяці, а питання, чи набиратиме школа-інтернат першокласників, стоїть, як ніколи гостро і невизначено.

Зазначимо, що через розпорядження уряду про «Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017 – 2026 роки» в Україні мають закрити всі інтернати і перетворити їх на Центри соціальної допомоги сім’ям та дітям, або ж трансформувати у школи, ліцеї, лікарні, садочки та заклади соціальної сфери.

Винниківську санаторну школу-інтернат планують перетворити у комунальний заклад Львівської обласної ради «Заклад загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів «Винниківський науковий ліцей». При цьому без збереження профілю санаторної школи та інтернату.

В такому випадку, наступний рік мав би стати роком трансформації, під час якого школа не приймала би до школи нових дітей у перший клас.

Питання, що робити з дітьми, які вже вчаться в школі і планували розпочати навчання в закладі з цього року, гостро постало від батьківського комітету та адміністрації закладу.

Для вирішення ситуації, комісія розгляне можливість наступного позачергового засідання спільно з адміністрацією міста Винники, колективом Винниківської санаторної школи-інтернату та батьківського комітету закладу.

Дату та час проведення засідання заздалегідь оприлюднять на сайті Львівської обласної ради.


Теги: освітня реформа, школа-інтернат, облрада
Останні новини:

Коментарі
avatar