У Винниках відбувся Фестиваль сиру - 2018 (ФОТО)
21.05.2018 19:12


Більше фото можна переглянути тут.

Протягом минулих вихідних КЗ  ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» і Винниківська міська рада провели у Винниках на території музею Фестиваль сиру.

В рамках фестивалю пройшли ярмарки сирів та вин, тканих та вишиваних виробів, кераміки, авторських прикрас, плетених виробів, вишиванок коломийських майстринь, відбулись різноманітні майстер-класи, працювала арт-майстерня, зона дитячих розваг.

Урочисто відкриття фестивалю відбулося у неділю, 20 травня. Міський голова Винник Володимир Квурт привітав усіх гостей заходу та вручив квіти винниківським матерям-героїням, яким рішенням виконкому нараховано святкову нагороду.

«Цей фестиваль показує те, що зроблено людиною і зроблено для людей. Це те, що дає нам можливість говорити про збереження традицій, берегти свою ідентичність і, найголовніше – завжди мати хорошу нагоду, щоб зустрічати добрих друзів», – зауважив міський голова Винник Володимир Квурт.

У музичній програмі виступили вихованці Народного дому Винник, Будинку дитячої та юнацької творчості, школи мистецтв, а також пройшли театралізовані дійства, лицарські бої.

Джерело: http://vynnyky-rada.gov.ua/
Фото: http://plus.lviv.ua/

Теги: сир, Фестиваль, музей, мед, вино
Останні новини:

Коментарі
avatar