ФК «Львів» замінить НК «Верес» у Прем'єр-лізі
22.05.2018 10:53

Офіційний сайт ФК "Верес" опублікував заяву президента клубу Богдана Копитко, який підтвердив останні чутки про те, що команда буде перейменована і буде називатися ФК "Львів" і продовжить виступи в Прем'єр-лізі.

"Народний клуб "Верес" від моменту свого відродження став яскравим явищем в українському футболі. Всього за три роки ми разом пройшли шлях від нуля у професійному футболі до першої шістки прем`єр-ліги. Це стало можливим завдяки наполегливій праці, відсутності страху перед високими завданнями та тісній співпраці Народного клубу та "Лімо". Ми разом створили казку.

Нажаль розвиток "Вереса" значно перегнав розвиток футбольного господарства Рівненщини. Тому "Верес" був змушений переїхати. Ми зробили все, щоб червоно-чорні почувались у Львові комфортно. Цей сезон хоч і був яскравим та цікавим, та він показав низку проблем. Значна частина уболівальників Рівненщини не може відвідувати матчі улюбленої команди за двісті кілометрів від дому.

Тому було прийняте спільне рішення про повернення Народного клубу "Верес" до Рівного. Нинішня команда, яка має право виступу в Українській прем`єр-лізі, буде перейменована у Футбольний клуб "Львів".

Зі свого боку хочу зазначити, що ми й надалі будуватимемо дружні стосунки з рівненським клубом і футбольною спільнотою. Переконаний, "Верес" продовжить свою славну історію. І буде яскравим представником українського футболу. Дякую вам за співпрацю", - сказав Богдана Копитко.

P.S. За неофіційною інформацію, тренувальною базою основного складу ФК "Львів", як і у його попередника НК "Верес", будуть тренувальні поля стадіону ім. Богдана Маркевича у Винниках. Також стало відомо, що 10 червня у львівської команди розпочнуться тренувальні збори в рамках підготовки до Чемпіонату України 2018-2019, а на 15 червня заплановано перший спаринг ФК "Львів", який відбудеться у Винниках. Суперником львів'ян скоріш за все буде одна з аматорських команд Львівщини.


Теги: НК Верес, Богдан Копитко, фк львів, Верес Рівне
Останні новини:

Коментарі
avatar