Відбулося чергове засідання 11-ої сесії Винниківської міської ради VIІ–скликання
25.05.2018 09:57

У четвер, 24 травня, у приміщенні КЦ "Дозвілля" у Винниках відбулося 2-ге пленарне засідання 11-ої сесії Винниківської міської ради VIІ–скликання.

На початку засідання депутати і присутні у залі винниківчани заслухали інформацію про результати діяльності Львівської місцевої прокуратури №1

Перший заступник керівника Львівської місцевої прокуратури №1 Олег Опанасюк розповів про результати діяльності Львівської місцевої прокуратури у Винниках. За інформацією прокурора за цей рік у Винниках, в порівняння з іншими районами Львова, злочинів поменшало.

«Аналізуючи роботу Львівської місцевої прокуратури №1 за перший квартал 2018 року, необхідно зазначити, що у лютому місяці цього кварталу, керівником було проведено організаційну нараду, за участю всіх правоохоронних органів, на якій було проаналізовано стан злочинності і розроблено заходи щодо покращення роботи правоохоронних органів. Що стосується міста Винники, то тут, напевно, це єдина територіальна одиниця, де аналізуючи склад злочинності, можу сказати, що – найкраща ситуація», – акцентував Олег Опанасюк.

Громада Винник та міський голова Володимир Квурт вислухали інформацію прокурора та, прийнявши її до відома, подякували за роботу Прокуратури.

Про підсумки виконання бюджету  міста за І квартал  2018року – поінформувала начальник відділу фінансів та економіки Марія Банах.

На засіданні сесії Винниківської міської ради, яке відбулось сьогодні, 24 травня, посадовець ВМР повідомила, що обсяг бюджету міста за  І квартал  склав 7 050 707,51 грн.

«План за перший квартал перевиконаний, зокрема за двома податками, це: акцизний збір та єдиний податок з фізичних осіб. В акцизному зборі виконання 1 млн 713 тис грн. Акцизний збір ми перевиконали по податку «Реалізація тютюнових виробів і алкоголю». Тут левову частку – 1 млн 168 тис грн має Львівська тютюнова фабрика, яка від продажі і реалізації роздрібу сплатила цю частку», – розповіла Марія Банах.

Відповідно, рішенням ВМР  «Про виконання бюджету м. Винники  за  1 кв. 2018  р.» депутатами затверджено звіт про виконання загального фонду бюджету м. Винники за 1 кв.2018 року  та звіт про виконання спеціального фонду бюджету м. Винники за 1 квартал 2018 року.

Також на сесії Рішенням Винниківської міської ради змінено персональний склад комісії з питань розгляду заяв щодо виділення земельних ділянок для учасників АТО.

Таке рішення зумовлене зверненнями ГО «Інвалідів-учасників бойових дій АТО м. Винники та військової частини А0747.

«Затвердити наступний персональний склад комісії:

Голова комісії – Станішевський З.М.

Заступник голови комісії – Корнійчук А.О.

Секретар комісії – Лісняков Р.А.

Члени комісії: Кузьма Б.Ю., Янда О.Й., Богоніс Ю.Б., Процах Т.І.», – йдеться у рішенні.

Контроль за виконанням рішення покладено на секретаря ради Винниківської міської ради.

Джерело: http://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: сесія. міська рада, рішення, депутати
Останні новини:

Коментарі
avatar