1-3 червня у Винниках відбудеться XIV фестиваль дитячої естрадної пісні «На крилах дитинства»
31.05.2018 16:12

Уже 14-ий раз у Винниках відбудеться Всеукраїнський фестиваль дитячої естрадної пісні «На крилах дитинства».

Минулого року фестиваль відновився після тривалої перерви і зібрав надзвичайно яскравих учасників з чотирьох областей України. Уже традиційно фестиваль «На крилах дитинства» є головним дитячим весняним святом у Винниках, а також творчою і культурною візиткою нашого міста.

ХVІ Всеукраїнський фестиваль дитячої естрадної пісні «На крилах дитинства» відбудеться 1-3 червня 2018 року.

Фестиваль складатиметься із двох частин: Конкурсної частини, яка відбудеться 1 та 2 червня та святкового Гала-концерту і церемонії нагородження переможців, що відбудеться 3 червня.

До участі у фестивалі запрошуються виконавці української естрадної пісні – солісти та вокальні колективи (дуети, ансамблі) віком від 5 до 18 років. Вікові категорії учасників: 5-8 років, 9-11 років, 12-14 років, 15-18 років.

Учасникам необхідно представити на суд журі дві різнопланові естрадні пісні українською мовою. Докладніше про умови участі у фестивалі можна дізнатися із Положень фестивалю.

Заявки на участь у фестивалі приймаються до 17 травня 2018 р.

Положення фестивалю «На крилах дитинства – 2018» можна преглянути за посиланням https://1drv.ms/w/s!AqC5DZXFYsj7cidArOdlYZjyoms.

Електронну анкету учасника фестивалю «На крилах дитинства – 2018» можна відправити за посиланням https://form.jotform.co/Mariann/anketaNKD2018.

Положення та Анкета учасника також доступні на сторінці у Фейсбук: Фестиваль «На крилах дитинства» - https://www.facebook.com/Festival.Na.Krylah.Dytynstva/.

Контакти оргкомітету:
Телефони для довідок: (032) 296-04-97, 050 266-16-94, 063 255-09-15
Е-mail: bt_vynnyky@ukr.net
Адреса: м. Львів-Винники, вул. І.Франка, 1
Будинок дитячої та юнацької творчості

Довідка:

Творча і культурна візитка Винник ‒ фестиваль «На крилах дитинства» був заснований 1997 року. Його незмінним директором і головним натхненником стала директор Будинку дитячої та юнацької творчості п. Ольга Соколик.
Фестиваль справедливо носить почесне звання Всеукраїнського, адже географія учасників складає 15 областей України.

За час існування фестивалю на ньому виступили понад 2000 учасників – солісти та вокальні й танцювальні колективи, музичні ансамблі та театри, дизайнери одягу та моделі. Юні зірочки, які спалахнули на сцені фестивалю, стали відомими на всю Україну естрадними виконавцями – Андріана, Ірина Федишин, Уляна Латик.

За час фестивалю народилося понад 100 пісень для дітей та молоді, які були оформлені в окремі альбоми-збірки. Це справжнє свято пісні, радості, творчості й дитинства, де юні учасники демонструють свої таланти перед професіоналами (авторами пісень, композиторами, музикантами, діячами шоу-бізнесу та мас-медіа) та численними глядачами.

Маріанна П'ЯТАКОВА
Фото з архіву сайту «Винники Plus»


Теги: діти, На крилах дитинства, Фестиваль, пісня
Останні новини:

Коментарі
avatar