У Винниківській санаторній школі-інтернат розпочався Міжнародний проект «Твори добро - 2018»
04.06.2018 15:30

ГО «Школа мрій» на базі Винниківської санаторної школи-інтернат за підтримки Винниківської міської ради проводить Міжнародний проект «Твори добро».

У проекті беруть участь учні зі сходу України – м. Костянтинівка (Донецька обл.)., Південь України – Миколаївська обл., центр України – Черкаська обл., західна Україна представлена Дмитровецьким НВК (с.Козьова, яке міститься в межах Карпатських Бескидів на межі Національного парку «Сколівські Бескиди»); гості з Польщі; учні ВСШІ.

Розпочався проект з представлення кожної команди учнів та настанов керівника школи Лілії Свистович і міського голови Винник Володимира Квурта.

«Хотів би побажати кожному з вас знайти себе, зрозуміти оцей маленький, але дуже важливий крок у житті – крок добра. Тому успіхів усім і пам’ятайте. Що Винники завжди чекають на вас», - привітав учасників проекту «Твори добро» Володимир Квурт.

У наступні дні проекту учасники ознайомляться зі Львовом, Винниками, побувають на різних майстер-класах, творитимуть добрі справи і матимуть урочистий бал.

Джерело: http://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: школа-інтернат, міжнародний проект, Твори добро
Останні новини:

Коментарі
avatar