Представники Чишок відвідали Міжнародну виставку-ярмарок «CHINA HOMELIFE SHOW 2018» у Польщі
12.06.2018 11:26

Оксана Допілка

6-8 червня представники села Чишки перебували у Варшаві на Міжнародній виставці-ярмарку «CHINA HOMELIFE SHOW 2018», де спілкувалися про співпрацю Польсько-Українського бізнесу.

«Можливості справді великі! А саме у встановленні ефективного міжнародного співробітництва територіальних органів економічного самоврядування. Побувавши з делігацією на виставці China Homelife у Польщі ми мали можливість не лише ознайомитись з надзвичайно великою кількістю якісної продукції, та ознайомитись з технічними інноваціями, а й обговорювались питання співпраці країн Центральної та Східної Європи, спроби фінансування інвестицій в країні і за кордоном, економічне співробітництво», – ділиться голова ГО «Рій» Оксана Допілка (фото).

Виставка China Homelife Show 2018 – це:

– 1000 кращих учасників, які забезпечують державний контроль якості продукції;

– Тисячі високоякісних товарів за конкурентними цінами;

– Відвідувачі з Європи.

Як розповіла п. Оксана, представники організації були вражені не лише сприятливими цінами та якісною продукцією, а й позитивною атмосферою, професіоналізмом та ввічливим ставленням торговими представниками різних фірм з Китаю:

«Ми мали змогу протестувати засоби косметики, харчові добавки, отримали контакти про фірму виробника, що надасть можливість вивести на новий рівень та можливості для подальшого розвитку українським, як великим виробникам, так і малому та середньому бізнесу».

Зазначимо, метою Виставки China Homelife Show 2018 було створення економічної платформи для підприємців, зацікавлених у співпраці з іноземними сусідами, пошуку нових ідей і концепцій, підписання перспективних договорів, консультації щодо двосторонньої співпраці.

Джерело: http://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: Чишки
Останні новини:

Коментарі
avatar