У Львові відбувся міжнародний проект «Місто професій» (ФОТО)
19.06.2018 20:29

У неділю, 17 червня, у Львові в парку ім. Франка відбувся міжнародний проект «Місто професій». У заході взяло участь понад 8600 дітей, що мали змогу спробувати себе у понад 170 професіях.

В 2017 році проект був реалізований в 32 містах України. Загальна кількість дітей, що стали учасниками -  понад 400 тисяч осіб віком від 3 до 18 років та понад 1 млн. дорослих.

Це наймасштабніший профорієнтаційний проект в Україні!

В 2017 року проект був реалізован в столиці Республіки Казахстан – Астані, та зібрав рекордну кількість людей – понад 20 тисяч дітей та понад 40 тисяч дорослих.

Механіка проекту: на вході до паркової зони кожна дитина отримала паспорт та «влаштувалась на роботу». Кожну професію створювали справжні професіонали своєї справи – поліцейські, рятувальні-пожежники, лікарі, будівельники, архітектор, журналіст, фітнес-тренер та ін.

Головна мета проекту – продемонструвати дітям можливості дорослого світу. Щоб кожен мав змогу обрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу.

Ініціатором та організатором заходу виступив Благодійний фонд «Місто професій» в особі Тетяни Люльки.

Співорганізатор - Об’єднання «Самопоміч».

Генеральний партнер у місті - Інвестиційно-девелоперська компанія «Avalon inc.».

Тетяна Люлька, ідеолог проекту:

«За п’ять років і сам проект, і наша команда змінилися. Та перша думка, з якої лише починалося «Місто Професій», сьогодні має уже інший сенс. Якщо п'ять років тому ми позиціонували проект як профорієнтаційний, то зараз нашою метою є формування нації свідомого вибору.

Раніше ми хотіли познайомити дітей з усіма тими можливостями, що приготував для них світ. Тільки уявіть собі: існує понад 40 тисяч професій, а ми переважно обираємо лише ті сфери діяльності, де працюють наші батьки, друзі або знайомі.  Сьогодні ж проект робить більший акцент на свідомому виборі майбутньої професії. Адже якщо людина підійде свідомо до цього питання, то вона займатиметься лише тією справою, у яку закохана, і отримуватиме від цього задоволення. Такі люди викладаються по максимуму і створюють дійсно якісний продукт. Саме вони роблять нашу економіку кращою і рухають країну вперед.»


Теги: діти, Місто професій, проект
Останні новини:

Коментарі
avatar