У Львівській МР пояснили ситуацію щодо школи-інтернату у Винниках
20.06.2018 09:03

У міському департаменті гуманітарної політики прокоментували заяву голови Львівської облради Олександра Ганущина, яку той зробив під час сесійного засідання, де розглядали питання перетворення Винниківської школи-інтернату у науковий ліцей.

Як повідомляє zaxid.net, депутати ЛОР на засіданні сесії провалили голосування за рішення про реорганізацію школи-інтернату у Винниках. Під час дискусії, яка виникла у сесійній залі, голова облради Олександр Ганущин зазначив, що мер Львова за 12 років не збудував жодної школи.

«Ми пропонували йому взяти готову школу (йдеться про школу-інтернат у Винниках, яку пропонували передати на баланс Львова – ред.), проте, на жаль, і це йому не потрібно», – зазначив Олександр Ганущин.

Як повідомила директорка департаменту Галина Слічна, щорічно з бюджету розвитку на галузь освіти місто виділяє від 150 до 170 млн грн. Таких пріоритетів, за її словами, при формуванні бюджету області немає.

«Місто витрачає шалену суму коштів для того, щоби навчальні заклади міста Львова були доступними, мали належну матеріально-технічну базу і працівники галузі отримували заробітну плату, щоб була збережена мережа цих закладів. Щорічно в бюджеті розвитку міського бюджету Львова передбачається від 150 до 170 млн грн на проведення капітальних ремонтів у закладах освіти та покращення матеріально-технічного стану навчальних закладів міста Львова. Це те, чого впродовж років у державному бюджеті ніколи не було передбачено. Хотілося би знати, чи є такі ж пріоритети при формуванні бюджету обласною радою?», – прокоментувала Галина Слічна, директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР.

За даними депутатки ЛОР Галини Бордун, з обласного бюджету для школи-інтернату №9 у м. Винники передбачено коштів лише на 6 місяців 2018 року.

«Справді, ця школа на сьогодні має фінансування з обласного бюджету лише на 6 місяців, далі вони фінансування не мають. Це правда. На одному з попередніх засідань комісії з питань освіти і науки, де були присутні батьки, було зазначено про наміри голови комісії організувати виїзне засідання спільно з представниками управління освіти міста Львова, обласним департаментом освіти. На жаль, окрім того, що це було зазначено на комісії, інших звернень не було. Голова комісії мав би звернутись, але так виглядає, що голова комісії теж жодних дій не вчинив, ніхто нікуди не виїжджав», – розповіла Галина Бордун, депутатка Львівської обласної ради, заступниця голови комісії з питань освіти та науки.

До слова, за інформацією директорки школи Лілії Свистович, зараз у ній навчається 409 учнів. За словами директорки, на поточний рік закладу не вистачає 2,9 млн грн на оплату праці обслуговуючого персоналу, їх відпустки, закупівлю палива. Проте, як зазначила директорка департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій, вже підготовлений проект розпорядження голови ЛОДА, який має вирішити це питання.

Як повідомлялось на сайті «Винники Plus», 19 червня Облраду пікетували через перепрофілювання санаторної школи-інтернату у Винниках


Теги: школа-інтернат, ЛМР, ЛОР, перепрофілюфання, Олександр Ганущин, шкільна реформа
Останні новини:

Коментарі
avatar