Госпіталь у Винниках отримає медичні меблі з Австрії
04.07.2018 09:08

Сьогодні, 4 липня, волонтери «Народної Самооборони» Львівщини передадуть у «Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих ім. Ю. Липи», що у Винниках, велику партію допомоги, яку доставили із австрійського Тіроля.

Зокрема, це 31 медичне багатофункціональне ліжко, 31 матрац, 33 медичні тумби, 8 інвалідних візків. Усе зібрали та передали через волонтерів австрійські благодійники ­– подружжя Маріна і Алекс Бівальди.

«Ми вже не вперше передаємо допомогу у Військовий госпіталь у рамках нашої Гуманітарної програми Міжнародного допомогового комітету. У 2017 році завозили великі партії матраців, ковдр, подушок, столів. Цього разу – медичні меблі. Вони всі у чудовому стані. Для прикладу, одне таке багатофункціональне ліжко вартує від 3 тисяч євро. Нам же наші добрі друзі з Австрії передають їх безкоштовно. Дуже сподіваюся, що ця допомога дозволить зробити перебування наших бійців у госпіталів значно комфортнішим. Адже вони заслуговують на найкращі умови для лікування та реабілітації», – говорить керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук.

Передача відбудеться у середу, 4 липня, о 14:00,  м. Винники, вул. В. Івасюка, 31.

Детальніше за інформацією звертайтеся за тел.: 096-520-52-87.  

Контактна особа: Оксана Медвідь.

Джерело: http://nkontrol.org.ua/

Теги: медичне обладнання, госпіталь, гуманітарна допомога
Останні новини:

Коментарі
avatar