Відкриття сезону: «Рух» (Винники) - ФК «Дніпро-1»
19.07.2018 08:21

Футбольний клуб «Рух» запрошує на відкриття сезону на винниківський стадіон імені Богдана Маркевича – у суботу, 21-го липня, о 18:00 у стартовому поєдинку Чемпіонату України серед команд Першої ліги «рухівці» поміряються силами з «Дніпром-1». Вхід традиційно вільний.

Футболістам винниківської команди потрібна Твоя підтримка! До того ж – суперник амбіційний, із футбольного краю з великими традиціями, який прагне стрімко повернутися в еліту українського футболу. Однозначно не менше амбіцій і в «Руху», який минулого сезону освоївся у Першій лізі і тепер прагнутиме до нових вершин.

Перший матч сезону – це завжди свято! Свято нових очікувань та сподівань! Гравці «Руху» готові продемонструвати на футбольному полі все, що вміють, для досягнення результату та потішити прихильників команди змістовною і цікавою грою.

Під час матчу на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках працюватиме фан-шоп, де всі охочі зможуть придбати атрибутику винниківської команди для ще яскравішої підтримки футболістів. Тож вперед, «рухівці», – разом і до перемоги!

Джерело: http://fcruh.com/

Теги: Перша Ліга, Дніпро-1, Рух Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar