Личаківську відкриють для проїзду транспорту 15 серпня
06.08.2018 18:50

Наступного тижня, 15 серпня, у Львові відкриють для проїзду транспорту вул. Личаківську, яку ремонтували понад рік. Про це під час брифінгу у понеділок, 6 серпня, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, - інформує видання Zaxid.net.

«По вул. Личаківській фіналізуємо всі роботи. 15 серпня вже маємо відкрити вул. Личаківську для проїзду», – сказав Садовий.

Він також зазначив, що 7 серпня відбудеться робочий виїзд заступника міського голови Сергія Бабака та голови Личаківської РА для зустрічі з мешканцями щодо ремонтних робіт на вул. Личаківській.

Про дату відновлення руху трамваїв на кінцеву зупинку на вул. Пасічній наразі не повідомляють. На час ремонту трамвай №2 курсує на Погулянку, а трамвай №10 не курсує.

Нагадаємо, 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічної з розворотним кільцем трамвая). Орієнтовна вартість ремонту становить 6 млн євро. Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи: це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова; від вул. Круп’ярської до вул. Котика; від вул. Котика до вул. Пасічної. Наразі триває завершальний етап реконструкції Личаківської.


Теги: Андрій Садовий, ремонт дороги, Личаківська
Останні новини:

Коментарі
avatar