Ростислав Русин підписав контракт з винниківським «Рухом» (ВІДЕО)
14.08.2018 17:15

Ростислав Русин

У вівторок, 14-го серпня, спортивний директор «Руху» Володимир Лапіцький презентував нового футболіста для винниківської команди. Річний контракт із клубом підписав атакувальний півзахисник Ростислав Русин.

За талановитим футболістом селекційна служба «Руху» стежила давно, взимку гравець пройшов із жовто-чорними повноцінні збори та полетів разом із командою до Туреччини. Однак тоді складні перемовини із «Шахтарем», якому належав гравець, через різні причини не увінчалися успіхом. Але наполегливість президента клубу Григорія Козловського принесла свої плоди, черговий етап перемовин із керівництвом донецького клубу завершився успішно.

22-річний уродженець Жидачівського району Ростислав Русин є вихованцем донецького «Шахтаря», у складі якого пройшов усі вікові групи у дитячо-юнацькій лізі, а також виступав у юнацькому та дублерському складах «гірників». Далі у кар’єрі Русина був латвійський «Спартак», з яким він став чемпіоном країни.

Ростислав Русин із футбольної сім’ї, адже його два старші рідні брати – відомі гравці. Мова йде про Володимира та Віталія Федорівих. У «Русі» на Русина покладають великі надії, цей трансфер має однозначно підсилити команду. Минулого туру Ростислав дебютував за винниківську команду у виїзному матчі проти ФК «Балкани», однак проявити весь свій талант не зумів. Помітно, що дається взнаки відсутність ігрової практики.

Виступатиме Русин під 99-им номером.

Джерело: http://fcruh.com/

Теги: Рух Винники, контракт, Ростислав Русин
Останні новини:

Коментарі
avatar