У Львові відкрили для транспорту вулицю Личаківську (ВІДЕО)
15.08.2018 18:34

Одну з головних дорожніх артерій Львова ‒ вул. Личаківську ‒ після півторарічного ремонту відкривають для руху транспорту. Потік машин запустили вулицею у середу, 15 серпня, о 18 годині. Про це повідомляє Zaxid.net.

Реконструкція магістральної вулиці обійшлась майже у 6 мільйонів євро. Кошти на ремонт вулиці надав Європейський банк реконструкції та розвитку.

10 маршрутів громадського транспорту, які курсували в об'їзд, відтепер знову поїдуть звичним шляхом. Від завтра, 16 серпня, на свої попередні схеми руху повертаються дев’ять маршрутів — № 5а, 15, 18, 24, 29, 36, 47а, 50, нічний автобус 5Н.

«Вона буде відкрита повністю для проїзду громадського транспорту. Єдине, поки що одна смуга буде перекрита зі сторони трамвайної колії, бо там працюватиме техніка для завершення трамвайної колії. Все йде за планом, і ми плануємо до 1 вересня відкрити трамвайну колію до вулиці Пасічної», ‒ каже заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак.

До ремонту вулиця мала дві смуги. Тепер дорогу розширили до трьох. Окрім заміни колектора, на Личаківській повністю оновили дорожнє полотно, вуличне освітлення та проклали понад кілометр трамвайної колії. На черзі ‒ облаштування дорожніх знаків та світлофорів.

Нагадаємо, капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічної з розворотним кільцем трамвая) розпочався 25 березня 2017 року. Реконструкція вулиці здійснювалася у три етапи: це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова; від вул. Круп’ярської до вул. Котика; від вул. Котика до вул. Пасічної.


Теги: Личаківська, ремонт дороги
Останні новини:

Коментарі
avatar