У Винниках пройде футбольний турнір серед військовослужбовців Держприкордонслужби України
06.09.2018 08:49

10-12 вересня на полях стадіону ім. Богдана Маркевича у Винниках відбудеться футбольний турнір серед військовослужбовців Державної прикордонної служби України, присвячений вшануванню пам'яті першого Командувача Прикордонних військ України генерала армії України Валерія Губенка.

Офіційне відкриття турніру відбудеться у понеділок, 10 вересня, о 10.00 на стадіоні ім. Богдана Маркевича.

У першому розіграші Кубку Губенка прийматимуть участь шість команд: п'ять збірних команд Регіональних управлінь та команда Національної Академії ДПС України.

Довідка:

ГУБЕНКО Валерій Олександрович (25.01.1939 - 19.02.2000), генерал армії України, перший Голова Державного комітету у справах охорони державного кордону - Командувач Прикордонних військ України. Під керівництвом генерала Валерія Губенка у період з 1991-1994 роки новостворені Прикордонні війська України взяли під контроль та охорону нові ділянки державного кордону незалежної держави з Білоруссю, Молдовою та Росією; також за його ініціативи розроблено базові нормативно-правові документи: Закони «Про Державний кордон України» та «Про Прикордонні війська України». Шанував та підтримував спорт: у 1992 році саме завдяки його рішенню, за клопотанням тодішнього Голови ФСТ «Динамо» І. Федоренка, було створено Спортивну команду Прикордонних військ України, а у 1998 році Валерія Олександровича було обрано Головою Центральної ради ФСТ «Динамо».


Теги: футбольний турнір, Валерій Губенко, прикордонна служба
Останні новини:

Коментарі
avatar