Цього року на об'їзній дорозі біля Винник збудують новий з’їзд (СХЕМА)
08.09.2018 10:36

Служба автомобільних доріг у Львівській області оголосила тендер на будівництво з’їзду з автомобільної дороги державного значення М-09 Тернопіль – Львів – Рава – Руська на аналогічну дорогу М-06 Київ – Чоп для лівоповоротного руху за напрямком Тернопіль – Чоп.

Йдеться про ділянку кільцевої дороги біля м. Винники, де перетинаються дороги М-06 Київ-Чоп та дороги М-09 Львів – Тернопіль.

Згідно з тендерною документацією, на дорозі спершу прокладуть кабельні мережі, укріпити укоси травою та бетоном, прокласти нове дорожнє покриття, влаштувати бортові камені та огорожу. Після завершення основних робіт, на дорозі встановлять знаки та електроосвітлення, а також нанесуть відповідну розмітку.

У тендері, який завершився 30 серпня, взяли участь дві компанії: ТзОВ «Онур Конструкціон», яке запропонувало побудувати дорогу за 27,5 млн гривень при початковій вартості – майже 28,4, та ТОВ «Автомагістраль-Південь» із пропозицією у трохи більше 28 млн гривень. У результаті аукціону, про намір укласти договір про початок робіт повідомили ТзОВ «Онур Конструкціон».

Проектну документацію розробила компанія ТОВ «Сінк плюс». Загальна довжина відремонтованої ділянки становитиме 450 м. Завершити роботи мають до 20 грудня цього року.

“Наразі в цьому місці регулярно виникають великі затори. Водіям доводиться чекати 15-20 хвилин для здійснення лівого повороту – з боку Тернополя у напрямку Чопа та Шегинів. З огляду на складний рух на цьому перехресті, там часто виникають ДТП”, – повідомляло агенство минулого року.

Джерело: http://lviv1256.com/

Теги: об'їзна дорога, Онур Конструкціон, Сінк плюс, Львів-Тернопіль, М-06, М-09, Київ-Чоп, Автомагістраль-Південь, міст
Останні новини:

Коментарі
avatar