У Міській раді Винник говорили про покращення транспортного сполучення зі Львовом
14.09.2018 18:50

Покращення транспортного сполучення Винник із нижньою частиною Львова – пріоритет для міської ради. Про це, з ініціативи винниківської команди «Об’єднання «Самопоміч», спілкувалися в.о. начальника управління транспорту Львівської міськради Олег Партика, директор комунального АТП-1 Орест Хамула та представники «Об’єднання «Самопоміч», повідомляє офіційний сайт «Об’єднання «Самопоміч».

Так, депутат Винниківської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Дмитерко наголосив на потребі покращення роботи маршруту №36, оскільки це єдиний маршрут, який сполучає нижню частину Винників зі Львовом. Також представники винниківської «Самопомочі» запропонували змінити маршрут №36, пустивши його через автостанцію «Північну».

Наразі маршрут №36 обслуговує приватний перевізник. У зв’язку з нестачею транспортних засобів, сполучення Винник із нижньою частиною Львова наразі обмежене. Однак найближчим часом відбудеться конкурс перевізників, на якому визначиться транспортне підприємство, яке працюватиме на маршруті №36 надалі. Цим конкурсом також передбачено шість великих машин на маршруті №5А, на маршруті №29 – дванадцять машин, на маршруті №36 – шість машин, на маршруті №40 – десять великих машин. Таким чином вдасться покращити ситуацію із транспортним сполученням між містами.

«Багато винниківчан працюють чи навчаються у Львові. Крім цього, у містян є потреба часто їздити до Львова по особистих справах. Наш головний пріоритет – створити комфортні умови для пересування мешканців Винник як в межах міста, так і поза ним. Наразі маємо проблему із маршрутом №36, однак вже напрацювали механізм її вирішення. Збільшення кількості автобусів на маршрутах та коригування графіку їх руху значно покращить транспортне сполучення Винник із нижньою частиною Львова», – розповідає Тарас Дмитерко, депутат Винниківської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

Окрім цього, ініціатори покращення транспортного сполучення Львів-Винники розглядають можливість запровадження шатл-басів для довезення мешканців нижньої частини Винників до центру Винників, звідки вони зможуть пересісти на автобуси №5А, 29, 40.

Також зазначається, що роботу автобуса №5А продовжили на годину. Тепер останній рейс відправляється о 22:05. Розглядається також можливість запуску автобусів великої місткості на маршрут №29.


Теги: Тарас Дмитерко, Олег Партика, маршрутка, транспортне сполучення, Самопоміч
Останні новини:

Коментарі
avatar