«Рух» вириває нічию в «Авангарда» (ВІДЕО)
15.09.2018 19:41


Фото: Євген КРАВС

Без звільненого головного тренера діями гравців винниківської клубу в звітному матчі керував президент Григорій Козловський. Принаймні, саме він найбільш активно підказував футболістам з бровки, а не тимчасово виконуючий обов'язки головного тренера Віталій Романюк.

З перших же хвилин матчу гравці обох команд взялися за справу найсерйознішим чином. Вже на третій хвилині авангардівець Єгор Демченко реалізував штрафний, пробивши з невеликим рикошетом від стінки в "мертву зону". Всього через чотири хвилини потому рухівець Ігор Дуць (фото) зіграв на випередження після навісу зі штрафного і ударом головою рахунок зрівняв.

Надалі винниківчани більше володіли м'ячем, але знову допустили непрощенну помилку в обороні, яка завершилася голом "Авангарду". На цей раз в завершенні успішно зіграв Олексій Моісеєнко. М'яч у два розрізаючих паси був доставлений на ударну позицію і півзахисник краматорців невідпорно пробив з рикошетом від поперечини.

Другий тайм також розпочався стрімко. Вже в дебюті Іван Матяж скористався неузгодженістю дій воротаря та центрального захисника "Руху", перекинувши першого. Правда за чотири хвилини Андрій Ляшенко, що вийшов на заміну, знову скоротив відставання в рахунку до мінімуму.

Останні 15 хвилин другого тайму пройшли за відчутної переваги господарів і за дві хвилини до завершення основного часу і після багатоходової комбінації рухівців Михайло Буй замкнув навіс з правого флангу і приніс все ж своїй команді один бал ціною в золото.

Слід відзначити, що вже на доданих хвилинах в Івана Брікнера була чудова нагода принести винниківчанам перемогу, але півзахисник рухівців приблизно з лінії карної зони з не зовсім зручної позицію пробив вище від воріт.

Рух — Авангард 3:3 (1:2)

Голи: Дуць (7); Ляшенко (52); Буй (88) — Демченко (3); Мойсеєнко (34); Матяж (48)

Рух: Ільющенков, Дуць, Никитюк, Лобай (Бусько 67), Писко (Батальський 75), Копина, Козак, Русин, Ременюк (Буй 57), Арендарук (Ляшенко 43), Загорулько (Брікнер 46).

Авангард: Денчук, Воробей, Шершень, Лобов, Ємець, Сеницький, Скоблов (Гранкін 54), Моісеєнко, Матяж (Счастливцев 80), Демченко (Баранник 64), Кірієнко (Удод 82).

Попередження: Загорулько (38); Дуць (43); Брікнер (50); Лобай (65) — Скоблов (52)

Джерело: https://www.ua-football.com/


Теги: Рух Винники, Авангард Краматорськ, Перша Ліга
Останні новини:

Коментарі
avatar