У Винниках відкрився І Міжнародний симпозіум художнього текстилю «КИЛИМ»
27.09.2018 19:44

У четвер, 27 вересня, у Винниках в Історико-краєзнавчому музеї відбулося відкриття І Міжнародного симпозіуму художнього текстилю «КИЛИМ».

І Міжнародний симпозіум художнього текстилю «КИЛИМ» у рамках проекту «Від неоліту до сьогодення» проводиться 27-29 вересня 2018 р. КЗ ЛОР  «Історико-краєзнавчий музей» та Львівською національною академією мистецтв із метою привернути увагу якнайширшого кола фахівців та влади до проблеми відродження рукотворного килимарства на засадах кращих надбань національного мистецтва.

До участі у симпозіумі запрошені науковці, художники, педагоги і студенти мистецьких навчальних закладів, керівники і працівники музеїв, реставратори художніх тканин, спеціалісти із менеджменту соціокультурної сфери, економісти з України, Польщі, Молдови, Швейцарії.

У програмі симпозіуму: Міжнародна наукова конференція «Рукотворний килим: історія, сучасність, перспективи», відкриття міжнародних художніх виставок («Глинянський килим: забуті імена. Василь Цьонь – митець і педагог», «Авторський килим» та «Відродимо глинянський килим» у КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» (м. Винники, вул. В. Івасюка 5) та у відділі ткацтва і килимарства у Глинянах (м. Глиняни Золочівського р-ну Львівської обл., вул. Т. Шевченка 36), і відвідання святинь у селах Підберізці, Унів, місті Глиняни.

Фото: http://leopolis.news/

Теги: килим, текстиль, килимарство, симпозіум, музей
Останні новини:

Коментарі
avatar