Львівські пластуни провели у Винниках ярмарок скаутських занять і забав
01.10.2018 12:41

В рамках створення нової пластової домівки у Винниках пластуни Львова провели ярмарок скаутських занять і забав. Про це повідомили у прес-службі Винниківської міської ради.

Центр скелелазіння та місце, де проходитимуть заняття з дітьми планують відкрити на вулиці Крип’якевича, 2 у Винниках.

«Власне, поширення інформації про організацію, як записати діток, спробувати себе у ролі пластунів, ознайомитись зі скаутським спорядженням, зіграти спортивні, а також інтелектуальні ігри стало чудовим приводом для свята», – зазначив  голова осередку Пласту у Львові Матвій Дух.

«Я сподіваюсь, що той час, коли у Винниках відкриється станиця пласту – все ближче і ближче. Я думаю, що це буде одна з найкращих станиць пласту і ми нею пишатимемось. А сьогодні я тішуся, і дякую вам за те, що ви віддаєте свій час, своє бажання, натхнення і те, що з любов’ю в серці, до Бога, нашої держави – надаєте приклад іншим, як варто виховувати дух і тіло», – привітав пластунів міський голова Винник Володимир Квурт.

Після урочистостей та підняття прапора, діти, молодь і дорослі, під музичний супровід, розважались у скаутських спортивних, енергійних, навчальних традиціях.

 


Теги: пам'ятник Незалежності, Матвій Дух, скаути, Пласт, ярмарок
Останні новини:

Коментарі
avatar