Сьогодні у Львові і Винниках стартує проміжний раунд Кубка регіонів УЄФА
02.10.2018 11:21

Починаючи з 2 жовтня у Львові та Винниках пройдуть матчі однієї з груп Проміжного раунду Кубка регіонів УЄФА. В етапі візьмуть участь представники чотирьох країн, в тому числі і України.

Протистояти збірній Львівської області будуть чемпіони своїх аматорських національних асоціацій: "Каарінан Поят" (Фінляндія), " Угур " (Азербайджан), збірна Кастільї-і-Леона (Іспанія). Останні 2009 року вже перемагали в Кубку регіонів.

Розклад матчів

Група 6, де і виступає збірна Львівської області, свої ігри проводитиме на стадіоні Скіф у Львові та стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках. Збірна Львівської області всі ігри проведе у Львові.

02.10 13:00 Винники Кастілья-і-Леон - Каарінан Поят
02.10 15:00 Львів Угур - Львівська область

05.10 13:00 Винники Кастілья-і-Леон - Угур
05.10 15: 00 Львів Львівська область - Каарінан Поят

08.10 14: 00 Винники Каарінан Поят - Угур
08.10 14:00 Львів Львівська область - Кастілья-і-Леон


Довідка

Кубок регіонів - єврокубки для аматорських команд. У порівнянні з професіональними євротурнірами, тут від країни може брати участь тільки один представник. Україну останні два розіграші в турнірі представляють області, а для визначення гідного проводиться Кубок регіонів ФФУ. Його цього разу виграла Львівська область, обігравши у фінальній битві Івано-Франківську. Таким чином, якраз збірна, складена з гравців чемпіонату Львівської області, представить нашу країну на ще одному клубному міжнародному турнірі від УЄФА.

Участь у ньому можуть брати тільки гравці, які раніше не виступали на професійному рівні.

Цього разу до турніру заявилося 39 команд. Згідно таблиці коефіцієнтів УЄФА для аматорських команд, розрахованою за трьома останніми сезонами, були визначені 12 асоціацій, який починали боротьбу в Попередньому раунді. Чотири найкращих цього етапу вийшли в Проміжний раунд, де вже стартують всі.

32 учасники були розбиті на 8 груп по 4 команди в кожній. Раунд буде розігруватися на полі одного з суперників протягом тижня. Переможець кожного квартету виходить у фінальний етап, який відбудеться влітку 2019 року на полі одного з фіналістів.


Теги: турнір, УЄФА, Кубок регіонів
Останні новини:

Коментарі
avatar