Відтепер злодії у Винниках можуть без проблем відключати електроенергію у приватних садибах (ВІДЕО)
06.10.2018 12:27

У четвер, 4 жовтня, у Винниках на вул. Стрілецькій та вул. Керницького працівники "Львівобленерго" без попередження мешканців встановлювали на вулицях, за межами приватних ділянок, прилади обліку споживання електроенергії, які до цього часу знаходились у будинках.

Самі лічильники опломбовані і відповідальність за них, за словами енергетиків, буде нести "Львівобленерго".  Таке рішення «Львівобленерго» у мешканців великих заперечень не викликало. Але, як виявилося під лічильниками є вільний доступ до автоматичних виключателів подачі електроенергії (16 А). І відтепер кожен, хто захоче, в любий час має можливість припинити подачу електроенергії до приватної садиби.

Відтепер, мешканці цих будинків у Винниках, які на деякий час збираються залишити свої приватні садиби і захиститись від будь-яких зловмисників, залишаючи світло на подвір'ї, чи включаючи якісь безпекові заходи на електроживленні, легко можуть бути залишені без цього захисту. Ніщо не заважатиме тим же злодіям відключити вночі за межами приватної садиби її електропостачання і спокійно робити свою справу.

Та й інші неприємності тепер можуть чекати від такого "подарунку" львівських енергетиків. Дотепер, якщо у будинку по якійсь причині горіли запобіжники, чи вибивав автомат, мешканці не виходячи з будинку легко поновлювали електропостачання. Відтепер потрібно буде не тільки вийти з будинку, а ще й з подвір'я на вулицю. А як ніч на дворі, злива, мороз і т.п. А якщо якийсь "жартівник" зимою візьме і виключить вимикач, а мешканців може не бути вдома день-два. Як працюватиме автоматика на котлах опалення і т.п.?

Така ситуація може нести пряму загрозу безпеці самих мешканців. Адже для того щоб відновити подачу електроенергії , особливо у темний час доби, мешканцям потрібно виходити на вулицю, де можуть очікувати їх зловмисники, які і відключили подачу електроенергії у їхній будинок.

На момент підписання договору між Львівобленерго і споживачами доступ до відключення помешкань, господарських будівель та освітлення прибудинкової території мешканців Винник був у самих мешканців і Львівобленерго. Тепер Львівобленерго в односторонньому порядку надало вільний доступ до електромережі приватної садиби ще і третій стороні, тобто всім хто захоче!


Теги: Зловмисники, злодії, електролічильник, Львівобленерго
Останні новини:

Коментарі
avatar