Сьогодні 25 років з дня посвяти місця будови Храму Святої Софії у Винниках (ФОТО)
24.10.2018 17:01

З трепетом в серці сьогодні згадуємо осінній день 24 жовтня 1993 року – день посвячення каменю на місці будови храму Святої Софії Премудрості Божої у Винниках!

25 років тому велика колона вірних УГКЦ з хоругвами і прапорами рушила від храму Воскресіння Господнього до місця будівництва величного храму Св. Софії.

Сотні винниківчан різного віку і гості з сусідніх сіл з піснями та радісними усмішками прагнули бути свідками цієї пам’ятної події в історії міста Винник.

З величезним ентузіазмом і натхненням громада приступила до закладання фундаментів майбутньої святині. Працювали люди різного віку: і сивочолі чоловіки й жінки, і молодь з усього міста та військовослужбовці з місцевої частини.

1997 року було завершене закладання фундаментів храму. 2002 року було прийняте вкрай помилкове рішення про зупинення будови церкви. Будівництво відновилося лише через 10 років, 2013 року з благословення Єпископа Львівського, Владики Венедикта.

Відтоді над фундаментом церкви щороку все вище й вище піднімаються в небо мури майбутнього духовного центру Св. Софії Премудрості Божої.

Храм зводиться коштами своїх жертводавців – передусім винниківчан, а також винниківських родин в діаспорі.

Тож будівничі храму просять усіх людей доброї волі ‒ в Україні та закордоном ‒ долучитися своєю часткою до цієї будови ‒ символа Премудрості Божої!

Маріанна П’ятакова-Лученко


Теги: храм, річниця, Свята Софія
Останні новини:

Коментарі
avatar