До кінця наступного року у Винниках відкриють новий ЦНАП
05.11.2018 12:29

У Винниках на вул. Галицькій, 12 (будинок колишньої очної лікарні) відкриють Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Для цього нежитлові приміщення мають реконструювати. У тендері на виконання цих робіт переміг зареєстрований у Буську на Львівщині ФОП Здровецький Олександр Андрійович. Про це пише "Твоє місто", посилаючись на інформацію сайту публічних закупівель "Prozorro".

Підприємець зголосився виконати роботи за 3 052 831 грн, його конкурент – ТОВ Економ-Буд-ЛВ – пропонував провести реконструкцію за 3 083 627 грн.

Згідно з технічним завданням, переможець торгів повинен повністю реконструювати приміщення на вул. Галицькій, 12 у Винниках: розібрати підлогу, залити стяжку та встановити нове покриття, замінити всі вікна та двері, звести внутрішні цегляні перегородки, влаштувати гідро- і звукоізоляцію, встановити підвісні стелі, провести внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, утеплити фасад, облаштувати систему водопостачання та водовідведення, систему опалення та вентиляції приміщень відповідно до їх призначення, облаштувати освітлення, перевірити та запустити всі системи.

Термін виконання робіт – до 31 грудня 2019 року.


Теги: реконструкція, тендер, ЦНАП
Останні новини:

Коментарі
avatar