У Винниках відкрили нову транспортну розв’язку на трасі Київ–Чоп (ВІДЕО)
19.11.2018 20:11

На трасі Київ-Чоп у Винниках відтепер діє нова транспортна розв'язка. Додатковий з’їзд для транспорту влаштували на 540 кілометрі дороги М-06 в межах реалізації проекту «Go Highway» за кошти спеціального фонду державного бюджету. Всі роботи виконувала підрядна організація «Онур», повідомляє zaxid.net.

Зранку понеділка водії керуються ще старою схемою. Транзитний транспорт, що їде з тернопільського напрямку до Чопа або Шегинів, збирається у чергу при підйомі на міст. Проскочити не так і просто, не з чуток розповідає головний дорожник області. Він сам на цьому місці мало не потрапив у дорожню халепу.

«Ми намагались здійснити лівий поворот. Перекриває рух зустрічний рух. Звідси здійснюється також рух. А йшов автомобіль на обгін і нас не побачив, і ледь не сталася ДТП», ‒ пригадує керівник Служби автомобільних доріг Львівщини Руслан Кандибор.

Масштабні трощі навіть зі смертельними наслідками тут не рідкість. Виїзд на трасу Київ-Чоп з лівим поворотом був місцем концентрації автомобільних аварій.

«Побудована нова розв'язка. З дороги Львів-Тернопіль є повноцінні дві смуги перед мостом і додатковий виїзд. Це мінус одне місце концентрації ДТП на наших сьогоднішніх магістралях», ‒ додав Руслан Кандибор

Крім дорожньої основи, під яку робився з нуля земельний насип, розв'язку підсвітили led-світильниками за новими стандартами та встановили бар'єри безпеки. Транспорту розв’язку підрядники облаштували лише за 3 місяці.

«У зв'язку з тим, що наближався зимовий період і кожен день були затори, неможливо було проїхати, було прийняте рішення кинути всі зусилля і зробити зручну розв'язку», ‒ розповів інженер-будівельник компанії «Онур» Роман Івасівка.

Водії кажуть, відсутність лівого повороту ‒ це перш за все безпека.

«Тут постійно виїжджаєш на горб і стоїш-чекаєш. Дуже погано було. Зараз добре. В Європі всі розв'язки так зроблені, що ти виїжджаєш, завжди є вільний пас і ти нікому не мішаєш», ‒ говорить водій Олег.

Бюджет додаткового з'їзду довжиною у 300 метрів ‒ 28 мільйонів гривень. Онурівці дають гарантію на свої роботи 10 років.


Теги: траса, транспортна розв’язка, Київ-Чоп
Останні новини:

Коментарі
avatar