Юрій ВІРТ: «Хочу йти своїм шляхом ...»
20.11.2018 11:42

Юрій ВІРТ

Як повідомлялось раніше, після заключного матчу року винниківського «Руху» з «Оболонню Бровар» у головного тренера команди Юрія Вірта закінчився контракт, далі сторони сіли за стіл переговорів. У результаті тривалих перемовин, за спільною згодою керівництво клубу і тренера вирішили не продовжувати угоду. Відтак Юрій Вірт та його помічник Олександр Зотов залишили жовто-чорних.

Пропонуємо інтерв'ю Юрія Вірта вже після відставки, яке опублікував сайт Footboom.com.

- Ви взяли «Рух» по ходу сезону. Вдалося щось змінити в грі команди?

- Намагалися, звичайно, і робили. За ті, образно кажучи, півтора місяці, що я пробув у «Русі», вдалося змінити психологію футболістів, прийшли перші перемоги. Хоча прекрасно розумів, що без серйозних змін не обійтися. Президент клубу Григорій Козловський в перспективі хоче бачити команду в Прем'єр-лізі. Взимку планували добрати кілька хлопців хорошого рівня, щоб добиватися більш високих результатів. Не зрослося...

- Як, до речі, у вас складалися стосунки з босом «Руху»?

- Григорій Петрович одержимий футболом, багато робить для його розвитку. Постійно покращує інфраструктуру, почав будівництво дитячої академії. Словом, докладає всіх зусиль, щоб і клуб, і команда розвивалися в унісон. І щоб в Винники нарешті прийшла Прем'єр-ліга.

- Чи правда, що Леонід Кучук, який є консультантом «Руху», намагався нав'язати вам свою тренерську концепцію?

- Без коментарів.

- Більше не візьметеся за роботу посеред сезону?

- Чому ж не взятися, якщо надійде хороша пропозиція ?! Правда, не хочу сліпо копіювати чужі помилки, якщо мені і доведеться набивати шишки, допускати помилки, я буду точно знати: це моя вина і нічия більше. У попередньому клубі всіляко намагалися нав'язати свою думку «шахісти». При всій повазі до одного з нинішніх керівників хочу сказати, що ніколи не стану сповідувати чужий тренувальний процес і стиль гри. У мене - свій, і я хочу йти своїм тренерським шляхом.

- Ваш союз з «Рухом» розпався. Було якесь передчуття, що щось не так?

- Ніяких передумов. Працювали, будували плани на міжсезоння. Здавалося, все йшло по накату. Правда, тепер розумію, що всі нюанси, що стосуються роботи, спочатку потрібно обговорювати і документувати в контракті.

- Останні два матчі команда програла з однаковим рахунком 0: 3 - спочатку «Дніпру-1», потім «Оболоні-Бровар». Закономірно? Це і є нинішній рівень «Руху«?

- Дніпрянам поступилися у справі, все-таки це команда високого рівня, однією ногою в Прем'єр-лізі, і нам показали наш рівень. З киянами ніщо не віщувало біди, все зламав безглуздий перший гол. Пішли відіграватися, отримали в свої ворота другий м'яч, третій ...

Фото: Євген КРАВС


Теги: Юрій Вірт, Леонід Кучук, відставка
Останні новини:

Коментарі
avatar