Винниківську школу-інтернат відвідали футболісти і тренери ФК «Львів»
20.11.2018 13:12

У понеділок, 19 листопада, загальноосвітню санаторну школу-інтернат І-ІІІ ступенів у Винниках відвідали гравці ФК «Львів» Лукас Тейлор та Бруно Дуарте, а також тренер команди Вільям Роша Батіста. Захід відбувся за партнерства з Федерацією футболу Львівської області.

У вихідний день перед виснажливим тижнем підготовки та футбольним протистоянням у межах УПЛ із донецьким «Шахтарем» представники бразильської когорти львівської команди вирішили відпочити, зустрівшись із дітьми з малими і неактивними формами туберкульозу, що перебувають у поточному навчальному закладі.

Малеча радо зустріла футболістів, яких мала змогу до цього бачити хіба що по телебаченню. Почесні гості із задоволенням бавилися з дітьми м’ячем, демонстрували різноманітні футбольні трюки і, звичайно ж, зіграли з ними у футбол.

У дещо незвичній за форматом грі Батіста успішно демонстрував фірмову техніку, Бруно виконував роль центрального захисника, а Тейлор раз-по-раз виймав м’яча із уявної сітки воріт, незвично для себе граючи на позиції воротаря. Але найголовнішою прикрасою заходу стали емоції щастя, що вирували у залі школи-інтернату – і футболісти, і діти отримали масу задоволення від сумісного івенту.

До того ж, наприкінці зустрічі гарячий спортивний азарт діти вгамували холодненькими смаколиками – морозивом від генерального спонсору ФК «Львів» ТМ «Лімо».

Джерело: http://fclviv.com.ua/

Теги: школа-інтернат, фк львів
Останні новини:

Коментарі
avatar