Нова транспортна схема і нові автобуси на маршрутах з Винник до Львова (ВІДЕО)
27.11.2018 12:50

Як вже повідомлялось, з понеділка, 26 листопада, на маршруті №29, який сполучає Винники із Львівським залізничним вокзалом, розпочали курсувати нові 12-метрові автобуси, а до нижньої частини Винників почав курсувати так званий шатл-бас.

Винниківчани давно нарікали, що транспорту катастрофічно бракує, пише Zaxid.net. Кажуть, у час-пік запхатись в автобуси годі. Зранку до Львова, ввечері ‒ у зворотньому напрямку.

«Їздить тільки дві маршрутки. Це година часу між ними, або й півтори. Їздять коли собі хочуть. Графіку немає», ‒ каже мешканка Винників Оксана.

«Ранок дуже складний: діти, студенти, працюючі. Знаєте, як ми входимо в автобуси, як оселедці в банку», ‒ додає інша винниківчанка Ірина.

Від понеділка до нижньої частини Винників почав курсувати так званий шатл-бас. Він підвозить пасажирів до центру містечка із 06:30 до 21:00. Там пасажири можуть зручно пересісти на інші автобуси, які їдуть до Львова. При цьому платять тільки один раз.

«Цей квиток дійсний один день. Тут є проштамповано сьогоднішнє число. На 5А можуть сідати люди, або на 29», ‒ розповідає водій шатл-баса Степан Сапіга.

Розклад руху трансферного автобуса в час-пік ‒ кожні півгодини. Коли людей менше ‒ курсує раз в годину.

Ще одна несподіванка з понеділка для винниківчан ‒ 12-метрові автобуси під номером 29. Пасажири, які щодня їздять цим маршрутом, приємно здивовані.

«29-ті були розбиті, їх треба списувати було. Цей автобус комфортний, гарний», ‒ говорить пасажирка 29 маршруту Наталя.

На цій маршрутній гілці працює вже12 великих автобусів, і між ними 12 хвилин розриву. У Ратуші кажуть, що тепер комунальне АТП якісно відрізняється від конкурентів не лише кількістю транспорту, а й якістю.

«В першу чергу позакриваємо ті маршрути, де не вистачало техніки. Тепер уже прийшов час покращити такі напрямки як Рясне, Винники, мікрорайон Наукової», ‒ зазначив у коментарі ZAXID.NET заступник директора департаменту ЖКГ Андрій Білий.


Теги: шатл-бас, АТП-1, автобус, маршрут, АТП №1, Андрій Білий
Останні новини:

Коментарі
avatar