Винниківчан просять пам’ятати про необхідність прибирання прибудинкових територій
29.11.2018 12:44

Інспекція з благоустрою території міста Винники звертається до підприємців і жителів міста щодо дотримання норм систематичного прибирання прибудинкових територій. Про це повідомляється на офіційному сайті Винниківської міської ради.

«Користуючись нагодою, хочемо висловити вам щиру повагу та нагадати, що відповідно до п.1.1, п.1.2 Розділу ІІ «Правил благоустрою і утримання території м.Винники» утримання і прибирання вулиць, площ, парків, скверів, тротуарів, дворів та територій, які прилягають до будівель, здійснюються їх власниками або орендарями:

По всій довжині відведеної, закріпленої або орендованої ділянки;

В ширину – до середини вулиць, при односторонній забудові – на всю ширину проїзної частини.

З початком випадання снігу, з метою уникнення травматизму серед громадян, власникам, або орендарям будівель необхідно систематично прибирати снігові замети на територіях, прилеглих до них. В випадках відсутності можливості прибрати сніг самостійно, можна укласти договір про прибирання території з ВКП «Добробут» (м.Винники, вул.Галицька,9).

До власників закладів торгівлі, побутових послуг та громадського харчування, підприємств та організацій, а також громадян, прилеглі території яких не будуть прибрані від снігу, вживатимуться заходи адміністративного впливу відповідно до чинного законодавства України», - йдеться у повідомленні.


Теги: прибудинкова територія, міська рада, Благоустрій
Останні новини:

Коментарі
avatar