«Винникам потрібен окремий відділ поліції», – Володимир Квурт
05.12.2018 13:24

Місту Винники, яке залишилося практично без правоохоронців, потрібен окремий відділ поліції для того, щоб забезпечити оперативне реагування на виклики у разі скоєння злочинів.

Про це заявив міський голова Винників Володимир Квурт під час зустрічі із спостерігачами Спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ, повідомляє zik.ua, посилаючись на інформацію прес-служби Винниківської міської ради.

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ обговорили як у Винниках допомагають учасникам АТО, питання про поліцію й охорону правопорядку, про переселенців та церковні конфесії у місті.
Володимир Квурт зустрівся із спостерігачами Спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ

Головною темою зустрічі стало питання безпеки та оборони. За словами Володимира Квурта, у зв’язку із дислокацією військової частини Нацгвардії у місті Винники, необхідно якнайскоріше провести капітально відремонтувати дорогу, яка з’єднує військову частину із кільцевою дорогою.

«Для підвищення обороноздатності військової частини треба вирішити декілька питань. Насамперед – це цілісність майнового комплексу. Друге – це технічний стан самих приміщень, модернізація казарм, щоб бійці підрозділу мали можливість належно готуватися. Третє питання стосується мобільності й швидкості реагування на виклики і завдання, які будуть поставлені перед військовою частиною. Для цього потрібно зробити капітальний ремонт вулиці Лисика до Кільцевої дороги, а також ремонт вулиці Винна Гора до госпіталю», – зауважив Володимир Квурт.

Міський голова зазначив, що кошти на ремонт необхідно шукати в бюджеті Львівщини або ж у бюджеті держави, бо Винниківська міська рада не потягне таких витрат – це орієнтовно 40 мільйонів гривень.
Володимир Квурт зустрівся із спостерігачами Спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ

В розмові про поліцію й безпеку міста Володимир Квурт наголосив на тому, що місто Винники фактично залишилося саме без поліції. В разі скоєння злочинів на виклики реагуватиме Личаківський райвідділ поліції. Однак, з огляду на відстань від Львова до Винників, правоохоронці не завжди зможуть оперативно реагувати: «Нам потрібен окремий відділ поліції, йдеться про патрулювання, дільничного та оперативну групу. Ми зараз також ведемо перемовини із приватними забудовниками щодо можливості створити окреме приміщення для ювенальної поліції у Винниках».

Міський голова додав, що Винники планують оснащувати зовнішніми камерами відеоспостереження. Але для їхньої ефективності потрібно, аби відео виводилось до місцевого органу охорони правопорядку, а не у Львів. Знову ж таки з міркувань оперативного реагування.

Окрім теми безпеки, Володимир Квурт відповів представникам ОБСЄ на питання про забезпечення учасників АТО. Воювало на Сході України близько сотні винниківчан. За словами міського голови, усіх їх – добровольців і контрактників – забезпечили згідно із пільгами. У Винниках також проживає близько ста внутрішніх переселенців із Криму та Донбасу.

Міський голова Винників Володимир Квурт на пропозицію представників ОБСЄ також долучився до міжнародної кампанії ООН проти гендерного насильства «Скажи ні насиллю», яка триває цьогоріч з 25 листопада до 10 грудня.

Як повідомляли, цього року у бюджеті розвитку Львова на розвиток інфраструктури Винників передбачено 61,6 млн. грн. Вже профінансовано 46,7 млн. грн.


Теги: правоохоронці, поліція, Володимир Квурт
Останні новини:

Коментарі
avatar