У Винниках присвоєно вулиці назву імені Генерала Сергія Дмитровського
06.12.2018 16:39

Одну з вулиць у Винниках назвали іменем керівника ДСНС Львівщини Сергія Дмитровського, який помер три тижні тому. Про це повідомила прес-служба Винниківської міськради.

Рішенням сесії Винниківської ради частину вулиці Івасюка перейменовано на вул. Генерала Сергія Дмитровського. Таке рішення прийнято на черговому засіданні сесії, яке відбулось сьогодні, шостого грудня.

«Це людина, яка перебувала на усіх надзвичайних подіях, які траплялись і потребували уваги. Таких людей, на жаль, мало і назва вулиці у Винниках, де сьогодні розташована 61 державна пожежно-рятувальна частина, що постала завдяки його старанням – найменше, чим ми можемо висловити шану і повагу до його пам’яті», – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт.

Начальник Головного управління ДСНС у Львівській області Сергій Дмитровський помер 14 листопада цього року.

Генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Дмитровський був також членом виконавчого комітету Львівської міської ради. Рятувальниками області він керував з 2004 року. Загалом роботу рятувальником розпочав ще в 1978 році. Мав низку нагород за службову діяльність, зокрема, орден за заслуги ІІІ ступеня, грамоти від Верховної Ради та Кабінету міністрів України, почесне звання «Заслужений працівник цивільного захисту України».


Теги: перейменування вулиці, Сергій Дмитровський, ДСНС, Сесія
Останні новини:

Коментарі
avatar