У Винниках в Школі мистецтв презентували рояль «Yamahа» (ВІДЕО)
08.12.2018 12:32

У п'ятницю, 7 грудня, у Львівській державній школі мистецтв № 9, що у Винниках, на вул. Ринок, 4 відбулася урочиста презентація роялю «Yamahа», який був куплений за кошти з міського бюджету міста Львова на загальну суму 561 тис грн. в межах Програми придбання музичних інструментів та обладнання початковими спеціалізованими мистецькими навчальними закладами міста Львова на 2018−2020 роки.

«Програма напрацьовувалася у тісній співпраці з представниками громадськості, фахівцями, також активно була залучена Львівська консерваторія та представники Львівської філармонії, - розповіла Наталія Бунда, директор департаменту розвитку ЛМР. - Ми коли говоримо про музичну, мистецьку освіту у нашому місті, то ми говоримо не лише про поточну діяльність музичних шкіл, а дивимося ширше, глибше і дивимося в розрізі екосистеми міста і культури міста зокрема.

Вперше в міському бюджеті виділено таку велику суму, як 3,5 млн грн, на закупівлю музичних інструментів. Коли ми говоримо, що в нашому місті є 14 мистецьких шкіл, постало питання правильного та ефективного розподілу коштів.

Відтак, було утворено робочу групу, яка напрацювала програму і, власне, в програмі було передбачено, що музичні та мистецькі школи подають заповнені форми щодо необхідності закупівлі музичних інструментів та сучасного обладнання. Отримавши від наших 14 шкіл заявок на 12 млн 770 тис грн. Конкурсна комісія мала не легку місію проаналізувати кожну заявку.

За рішенням комісії в чотири музичні школи (ЛМШ № 3, ЛМШ № 5, ЛМШ № 7, ЛМШ № 9) куплено чотири нових роялів за потребою, на що з 3,5 млн грн витрачено 2, 3 000 млн грн., 300 тис грн., використано на ремонти роялів у п’ятьох мистецьких школах, а 900 тис грн. мистецькі школи отримали на купівлю дрібних музичних інструментів, що докуповуються зараз».

Програма придбання музичних інструментів та обладнання зумовлена потребою оновлення музичного інструментарію та обладнання мистецьких шкіл, підпорядкованих управлінню культури Львівської міської ради. Прийняття комплексної Програми забезпечить розвиток якісної початкової музичної та мистецької освіти у місті Львові.

Джерело: http://www.mediastar.net.ua/


Теги: школа мистецтв, рояль, презентація, Yamahа
Останні новини:

Коментарі
avatar