«Рух» залишили четверо футболістів
20.12.2018 13:03

Михайло Козак, Олександр Батальський, Артур Загорулько та Дмитро Шевченко з різних причин завершили співпрацю з винниківським «Рухом». Про це сьогодні, 20 грудня, повідомили на офіційному сайті винниківського клубу.

Крайній півзахисник Михайло Козак захищав кольори винниківської команди протягом року, за цей час гравець провів у жовто-чорній футболці 25 матчів та відзначився 4-ма голами. Після закінчення угоди сторони вирішили за взаємною згодою завершити співпрацю.

Також закінчився термін оренди у центрального захисника Дмитра Шевченка, його права належать донецькому «Шахтарю», відтак подальшу долю цього захисника вирішуватимуть «гірники».

Не вдалося розкритися у «Русі» нападнику Олександру Батальському. Від одного з найкращих бомбардирів минулого сезону перш за все чекали голів, утім проявити свої бомбардирські здібності у складі винниківчан нападнику не судилося. На рахунку Батальського 2 влучні удари у 17-ти поєдинках.

Багатообіцяючим був трансфер іще одного форварда Артура Загорулька, проте перш за все, мабуть, через травму йому не вдалося задовольнити свої та клубні амбіції. Відтак нападник провів лише 7 матчів та відзначився одним результативним ударом. Тож обидва форварди за спільною згодою сторін залишили табір винниківської команди .

Футбольний клуб «Рух» дякую усім вище згаданим гравцям за співпрацю та бажає особистого успіху кожному в подальшій кар’єрі, - йдеться у повід.


Теги: Артур Загорулько, Олександр Батальський, Рух Винники, Михайло Козак, Дмитро Шевченко, контракт
Останні новини:

Коментарі
avatar