У Винниках будуть базуватись гвардійські спецпризначенці
30.12.2018 18:32

Окремий загін спеціального призначення Західного територіального управління Національної гвардії України отримав нове місце прописки. Тепер гвардійські спецпризначенці будуть базуватись у місті Винники. Про це повідомляє офіційний сайт Національної гвардії України.

Офіційна церемонія відкриття приміщення відбулась 28 грудня 2018 року. Урочисто стрічку перерізали начальник Західного територіального управління Національної гвардії України генерал-лейтенант Володимир Гордійчук та командир окремого загону спеціального призначення.

«Це перший крок в облаштуванні казарменого фонду для розташування вашого підрозділу. Наразі все що вам найбільш необхідно є. Але роботи не зупиняються і по решті об’єктам, які потрібні для забезпечення потреб загону. Вже наступного року планується введення в експлуатацію ще декількох будівель та приміщень», - зазначив генерал-лейтенант Володимир Гордійчук.

Наразі у двоповерховому будинку розташовані приміщення для навчання, тренування та комфортного проживання спецпризначенців.


Теги: загін спецпризначення, національна гвардія
Останні новини:

Коментарі
avatar