Школу у Винниках відвідав Олег Скрипка
18.01.2019 11:56

Відома зірка української естради, музикант, лідер гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка спілкувався з учнями винниківської санаторної школи-інтернату.

Зустріч відбулась, у четвер, 17 січня, у межах проекту “Школа успішних людей”, що триває уже третій рік.

Директор школи Лілія Свистович розповіла, що про такий візит знаної зірки їй вдалось домовитись після концерту, який давав Скрипка.

“Проект передбачає знайомство і спілкування з відомими людьми, які вже є успішними, яких успішними вважають наші діти. Саме тому, ми анкетували їх. Олег Скрипка був в лідерах, – каже Лілія Свистович. – Сьогоднішня зустріч – приклад того, що мріяти потрібно, бо мрії здійснюються”.

Самого Олега Скрипку, за його словами, зворушило  виконання його пісні, яку він написав у віці хлопців одинадцятикласників, що її виконали.

У короткій зустрічі Скрипка розповів про себе, свій розвиток, професію інженера-радіотехніка і нюанси шоу-бізнесу.

“Духовна свобода, щастя і любов – однієї природи відчуття. Це коли ти займаєшся своєю улюбленою справою і від цього я – щаслива людина!”, – підсумував Скрипка.

Багаточисленне спільне фото, дарунки, пісня “Весна” від зірки надихнули дітей і колектив школи на нові мрії, а директорку Лілію Свистович – на їх реалізацію.

Катя Мілевич, Львівська мануфактура новин


Теги: Олег Скрипка, школа-інтернат, Лілія Свистович
Останні новини:

Коментарі
avatar