У Винниках активісти домоглися закриття усіх гральних салонів (ВІДЕО)
21.01.2019 22:14

Три із трьох закладів так званої «Національної лотереї» у Винниках призупинили роботу. Це сталось після рейду місцевих активістів. Про це повідомляє zaxid.net.

Вони зафіксували роботу гральних автоматів на приховану камеру і викликали поліцію. Правоохоронці опломбували заклади до проведення детального огляду та відкрили кримінальне провадження.

Сьогодні двері двох закладів національної лотереї у центрі Винників для азартних гравців зачинені та опломбовані. Ще декілька днів тому тут активно протринькували гроші місцеві мешканці. «Є факт, що атовець програв свою земельну ділянку в апаратах. Він сидів, вони йому пропонували алкогольні напої і він в стані алкогольного сп'яніння написав розписку, що, коли він програє певну суму, вони дали йому кредит на цю суму. І після того, як програв, переписав ту ділянку», ‒ розповів учасник бойових дій та активіст Юрій Солиган.

Численні скарги винниківчан змусили завітати сюди активістів та ветеранів АТО. Із прихованою камерою вони зафіксували, що ховається за вивіскою про «Національну лотерею».

Богдан — учасник бойових дій та колишній ігроман. Розповідає: схема майже не змінилася відтоді, як гральний бізнес в Україні офіційно під забороною. Гравців підігрівають алкоголем та навіть еротикою.

«В принципі, нічого там не помінялося, просто удосконалилось. Гроші даєте в касу, дають карточку, на карточці приставляєте до грального автомату. Чим більше грошей програєш, тим більше наливають. Щоб налили, треба починати грати від 200 гривень. І сигарети дадуть, кава, чай, будь-що, тут навіть був такий момент, що коли вони тільки відкрились, був стриптиз кожної п'ятниці в 6 годині вечора», ‒ розповідає учасник бойових дій активіст Богдан Кузьма.

Після фіксування усього процесу на камеру активісти викликали поліцію. Працівники грального закладу одразу ж змінили поведінку.

Спершу працівниця пригощала алкоголем, потім усе заперечувала. Поліцейські опломбували заклад і відкрили кримінальне провадження за статтею про гральний бізнес. Усі відеоматеріали активісти передали правоохоронцям.

«Слідчим здійснено виїзд за вказаними адресами з метою проведення слідчої дії, огляду місця події, однак власники не надали нам згоди. Було прийняте рішення про опечатування, закриття приміщень з метою отримання ухвали суду для проведення санкціонованого огляду», ‒ каже начальник слідчого відділу Личаківського райвідділу Михайло Борусовський.

Загалом активісти побували у трьох гральних закладах у Винниках. За словами чоловіків, після рейду до них уже телефонували невідомі. Спершу погрожували, потім пропонували домовитись за гроші.


Теги: гральні салони, Національна лотерея, гральний бізнес, активісти, поліція
Останні новини:

Коментарі
avatar