Вартість проїзду у автобусах львівських маршрутів зросте до 7 грн
23.01.2019 13:14

З початку лютого у міських автобусах Львова зросте вартість проїзду до 7 грн. Про це під час брифінгу 23 січня повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак, повідомляє zaxid.net.

За словами посадовця, рішення про підняття тарифу до 7 грн розглянуть під час засідання виконавчого комітету ЛМР 25 січня. Це рішення вступить у дію 1-2 лютого після його публікації у пресі. У мерії зазначають, що головною умовою коригування тарифу було безкоштовне перевезення пенсіонерів і людей з інвалідністю.

«Економічно обґрунтований тариф сьогодні становить 8,21 грн. Згідно законодавства, органи місцевого самоврядування встановлюють тарифи на автобусні перевезення, і тариф має бути економічно обґрунтований. Якщо тариф встановлюється менший, то різниця має перевізникам компенсуватись. У нас на компенсацію передбачені кошти у бюджеті. Ми розуміємо, що ціни досить часто є непідйомними, складові тарифу здорожчали і запчастини і паливо тощо», – повідомив Сергій Бабак.

Також Бабак зазначив, що перевізникам компенсовуватимуть різницю між діючим тарифом і обгрунтованим з міського бюджету Львова.

У п'ятницю,  25 січня виконком також розгляне рішення про безкоштовне перевезення пенсіонерів та людей з інвалідністю ІІ групи у всьому громадському транспорті Львова. Кошти на перевезення пільговиків перевізникам також компенсовуватимуть з бюджету міста. У бюджеті 2019 року на ці потреби закладено 240 млн грн.

Сергій Бабак також додав, що наразі міська рада не планує підвищувати вартість проїзду у електртранспорті Львова. «У найближчі місяці ми такі рішення приймати не будемо», – сказав він.

Востаннє тариф на проїзд у автобусах у Львові змінювався в грудні 2017 року, тоді вартість проїзду зросла з 4 до 5 грн.

Фото: http://tvoemisto.tv/

Теги: Сергій Баба, громадський транспорт, тариф, автобус, жкг, вартість проїзду
Останні новини:

Коментарі
avatar