У Винниках відкривається Інноваційна школа SoVA
24.01.2019 22:16

Інноваційна школа SoVA

Інноваційна школа SoVA– це оволодіння hard skills та soft skills для входження і успіху в сфері ІТ.

Сьогодні працедавець потребує фахівця, який вдало увійде в його систему і буде сприяти отриманню прибутку. Тому при підборі персоналу зазвичай велика увага приділяється (перевіряється) відповідність претендента вимогам, які поділяються на дві категорії:

— «жорсткі» вимоги («hard skills»), їх легко виміряти, вони є досить об’єктивними. До цiєї групи відносять професійні знання, вміння та навички, які необхідні при виконанні поставлених

завдань підприємства.

— «м’які» вимоги («soft skills»), їх складно виміряти, а тому їх оцінка носить суб’єктивний характер (чесність, ініціативність, працелюбність, здатність до навчання, творчі здібності тощо).

Результати досліджень, які проведені в Гарвардському університеті та в Стенфордському дослідному інституті, свідчать про те, що професійна успішність завдяки «hard skills» складає лише 15 %, в той час коли «soft skills» визначається у 85 % [Звіт за результатами І Національного Форуму «Бізнес і університети»].

ІТ галузь працює проектним способом. А проектний підхід передбачає високу самоорганізованість та тісну взаємодію між учасниками проекту. М’які навички (soft skills) – це навички, які стосуються розв’язання проблем та взаємодії між людьми. Тому найкращий спосіб їх розвивати чи вдосконалювати у групах людей (тренінгові групи, навчальні групи) з відповідними програмами. Потрібно стати активними учасниками такого навчання, де помилки у вправлянні цих навичок є безпечнішими ніж у професійній діяльності (наприклад провал в переговорах, недотримання термінів виконання, конфлікт з колегами). Компанії переконані, що співробітники, які володіють даними навичками, можуть не тільки давати кращі результати, але ще і допомагають створювати комфортну робочу атмосферу.

Саме тому, якщо ви готуєтеся до впевненого кроку у надперспективний світ інформаційних технологій, потрібно свідомо готуватися і здобувати необхідні знання, вміння і навички.

Вже від сьогодні це можна зробити у Винниках, де відкривається Інноваційна школа SoVA. Сюди зможуть вступити учні 6-11 класів на дворічну програму, яка складається з чотирьох модулів з наданням базових hard skills та soft skills.

З деталями можна ознайомитися на сайті http://isova.org. Початок навчання з 11 лютого.


Теги: ІТ галузь, інформаційні технології, SoVA, школа, інновації, Вікторія Читайло
Останні новини:

Коментарі
avatar